O nas

   Firma RESTAR powstała w 2013 roku i od początku swojego istnienia jest silnie związana z branżą wodno-ściekową.
Początkowo zakres działania naszej firmy obejmował tylko Polskę. 
Po ogromnym sukcesie, jaki odnotowaliśmy w naszym kraju, zdecydowaliśmy się na rozszerzenie dystrybucji kierując ofertę szczególnie do krajów sąsiednich, między innymi Czech i Słowacji.
  Zajmujemy się produkcją, dystrybucją, montażem i serwisowaniem sytemów napowietrzania RESTAiR, potocznie zwanych aeratorami. Aeratory RESTAiR wykorzystują drobnopęcherzykowy model napowietrzania.
   Jako producent urządzeń, mamy możliwość stworzenia i dostosowania konstrukcji urządzeń do każdego zbiornika wodnego, nawet tego o nietypowej charakterystyce.
   Oferowane przez nas aeratory RESTAiR opierają się na innowacyjnej turbinie, która zapewnia wysoką efektywność napowietrzania przy jednocześnie niskim poborze energii elektrycznej.
   Nasze urządzenia są stosowane do napowietrzania ścieków, wód technologicznych, zbiorników retencyjnych, odcieków wysypiskowych i stawów hodowlanych.
   Nasi Klienci to głównie: oczyszczalnie ścieków komunalnych i przemysłowych, stacje uzdatniania wody, zakłady produkcyjne z branży chemicznej, mleczarskiej, cukrownie, zakłady przetwórstwa mięsnego oraz hodowcy ryb, związki wędkarskie oraz miasta i gminy, które posiadają zbiorniki rekreacyjne w parkach.

 

 

Galeria - zdjęcie 1
Galeria - zdjęcie 2
Galeria - zdjęcie 3
Galeria - zdjęcie 4
Zobacz galerię zdjęć

RESTAR RAFAŁ LENART
Ul. Obłoków 26
42-620 Nakło Śląskie
NIP: 645 240 29 93
REGON: 243439466
Projekt i realizacja VERT